Návod k použití Ostelife Premium Plus

Jak používat krém Ostelife Premium Plus

Návod k použití Ostelife Premium Plus popisuje důležité vlastnosti a pravidla pro používání krému. Vzhledem k tomu, že se produkt skládá z přírodních složek, nezpůsobuje vedlejší účinky, zdravotní problémy a lze jej použít u pacientů různého věku. Pokud nevíte, jak krém používat, postupujte podle těchto důležitých doporučení:

Jak aplikovat krém Ostelife Premium Plus na artritidu
  1. Naneste tenkou vrstvu krému na postiženou oblast.
  2. Vmasírujte jej do úplného vstřebání (3-4 minuty). Pokud je vše provedeno podle pokynů, dojde k pocitu tepla, pokožka se zahřeje, svalová tkáň se uvolní a intenzita bolestivých pocitů se sníží.

Stojí za to aplikovat krém asi 2-3krát denně. Poslední čas se aplikuje večer před spaním. Masť musí být aplikována denně. To je způsobeno skutečností, že má kumulativní účinek. Zlepšení stavu i při závažných patologických procesech v kloubech lze pozorovat 14 dní po zahájení aplikace.

Indikace pro použití Ostelife Premium Plus:

  • Léčba bolesti zad a kloubů.
  • Snižování destrukce tkáně při artróze.
  • Snížení intenzity zánětu u artritidy.

Jedinou kontraindikací pro použití krému je přecitlivělost na složky, které tvoří jeho složení. Kromě toho lze v České republice přípravek používat k prevenci onemocnění pohybového aparátu, v těchto případech by se měl používat jednou ročně.