Zkušenost s používáním Ostelife Premium Plus

Zkušenosti Tatiany z Jelgavy (Lotyšsko)

Zkušenosti s používáním Ostelife Premium Plus od Tatiany z Jelgavy

Jmenuji se Tatiana, je mi 63 let. Chtěl bych posoudit použití krému Ostelife Premium Plus na bolesti zad a klouby. Žiji v Lotyšsku, ve městě Jelgava. Již více než 5 let trpím diabetes mellitus, který se ve skutečnosti stal příčinou všech zdravotních problémů. Po dobu 2-3 let se objevily problémy s klouby - objevily se bolesti zad (nejprve při námaze a poté v klidu) a kolenních kloubů. Proto jsem na radu lékaře začal dělat gymnastiku a současně hledat lék na léčbu mého pohybového aparátu. Nastudoval jsem dost informací a usadil se na krému Ostelife Premium Plus, tk. vliv jeleního parohu a rostlinných výtažků je pro tělo velmi prospěšný.

Jak nástroj používat

Fotografie tuby se smetanou, zkušenosti s používáním Ostelife Premium Plus

Před aplikací jsem si podrobně přečetl pokyny a podle pokynů jsem krém nanášel třikrát denně na problémové oblasti. V mém případě to byla kolena (aplikovala jsem to sama) a záda (pomohl můj manžel). Maste masť lehkými masážními pohyby po dobu 3-4 minut. Poté jsem na pokožce necítil žádnou lepivost.

První týden

V prvním týdnu používání jsem si všiml jen malých změn. Zpočátku se zdálo, že účinnost léku byla skromná, ale v tom jsem se mýlil. Po 4 dnech užívání se bolesti v dolní části zad výrazně snížily, což se často obtěžovalo i v klidu. Byl jsem schopen chodit déle se svým vnukem, protožebolesti kolen jsou méně intenzivní.

Druhý týden

Ve druhém týdnu používání byl výsledek aplikace krému zřetelnější. Lék se ukázal jako velmi účinný - bolestivá bolest se snížila a pohyblivost kloubů se zvýšila.

Účinek měsíce používání

Měsíc poté, co jsem začal používat krém Ostelife Premium Plus a cvičit, byl účinek drogy opravdu kouzelný. Začal jsem spát mnohem klidněji, začal jsem dělat lehkou gymnastiku (myslím, že to také přispělo k účinnosti léčby), pracovat na zahradě a prostě se cítit šťastnější. Po dalším vyšetření lékař řekl, že jsem za krátkou dobu opravdu zlepšil své zdraví. Proto doporučuji tento lék každému, kdo má podobné problémy.